Studio Nieruchomości

Studio Nieruchomości to biuro obrotu nieruchomościami z doświadczeniem zawodowym od 2001 roku. Posiadamy państwowe licencje zawodowe. Świadczymy dla Państwa usługi w zakresie pośrednictwa nieruchomości oraz oceniamy ich wartość rynkową. Działamy na rynku koszalińskim, ale obsługujemy również klientów w obszarze do 100 km. Specjalizujemy się w transakcjach kupna – sprzedaży, najmu-wynajmu domów, mieszkań, lokali, obiektów oraz działek. Naszych klientów przeprowadzimy przez cały proces transakcji od początku aż do otrzymania kluczy. Prężnie działamy w segmencie nieruchomości komercyjnych (obiekty, hale, lokale użytkowe) jako jedno z nielicznych biur w Koszalinie. Współpracujemy z lokalnymi biurami z branży, na zasadzie wymiany ofert co znacznie przyspieszy sprzedaż Państwa nieruchomości. Pracujemy dla lokalnych developerów proponując Państwu domy oraz lokale mieszkalne ale i użytkowe z rynku pierwotnego. Stale podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach organizowanych dla pośredników. Tworzymy zgrany zespół od wielu lat uzupełniając się wiedzą i doświadczeniem.

… z nami bliżej marzeń

zespół

Zajmuje się nieruchomościami od 2001r. To rok, w którym nadana została licencja zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami.
Pracuje z wielką ochotą, bo lubi codzienne wyzwania i pracę z ludźmi. To klienci poniekąd kreują nasz zawód, to ich opinia jest dla niej najważniejsza.

Zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami komercyjnymi. Z powodzeniem i zadowoleniem ze strony klienta obsłuży klientów transakcji kupna – sprzedaży, najmu – wynajmu.

Nieruchomości komercyjne to segment, w którym czuje się najlepiej – duże obiekty, hale, magazyny, lokale usługowe, zakłady produkcyjne.

W pracy zawodowej kieruje się głównie wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Każdą sprzedaż traktuję indywidualnie, chęć pomocy, jak również dobro klientów jest dla mnie najważniejsze.
Specjalizuję się w sprzedaży mieszkań, domów, duże doświadczenie w sprzedaży nieruchomości nadmorskich (apartamenty, hotele, pensjonaty). Współpracuję z deweloperami, obsługując rynek pierwotny.
Kontakt z klientami z zagranicy, dobra znajomość języka angielskiego umożliwiła mi przeprowadzenie szybko i sprawnie kilku transakcji sprzedaży.

Posiadam chęć doskonalenia, biorę udział w szkoleniach branżowych, jak również współpracuję z innymi biurami nieruchomości.

Stankiewicz-licencja-pośrednika

Nasze certyfikaty ukończenia szkoleń

Karolina Stankiewicz-wysokińska

Umowy w pracy pośrednika

Stankiewicz-certyfikat

Anna Zuszek

Odpowiedzialność sprzedającego i pośrednika za wady nieruchomości w obrocie nieruchomościami

Scroll to Top