Pasujące oferty: 112
Dom szeregowy Sprzedaż
Oferta nr: 700555
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 2
Koszalin Bukowe
Cena m2 4875.10 PLN
Ulica: Rodła
Powierzchnia 215.38 m2
Liczba pokoi: 5
Cena: 1 050 000 PLN
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: 700554
Pokoje: 24
Piętro: 0 / 3
Mielenko
Cena m2 4310.34 PLN
Ulica: Morelowa
Powierzchnia 580.00 m2
Liczba pokoi: 24
Cena: 2 500 000 PLN
Dom Sprzedaż
Oferta nr: 700552
Pokoje: 7
Piętro: 0 / 3
Koszalin
Cena m2 7150.94 PLN
Ulica: Batalionów Chłopskich
Powierzchnia 530.00 m2
Liczba pokoi: 7
Cena: 3 790 000 PLN
Dom bliźniak Sprzedaż
Oferta nr: 700550
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Koszalin Rokosowo
Cena m2 8309.25 PLN
Ulica: Ptasia
Powierzchnia 110.72 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 920 000 PLN
Dom szeregowy Sprzedaż
Oferta nr: 700534
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Koszalin Rokosowo
Cena m2 8814.10 PLN
Ulica: Laurowa
Powierzchnia 124.80 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 1 100 000 PLN
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: 700520
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Koszalin Jedliny
Cena m2 8469.39 PLN
Ulica: Ogrodowa
Powierzchnia 98.00 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 830 000 PLN
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: 700507
Pokoje: 18
Piętro: 0 / 1
Jeżyce Jeżyce
Cena m2 14375.00 PLN
Ulica: Jeżyce
Powierzchnia 1600.00 m2
Liczba pokoi: 18
Cena: 23 000 000 PLN
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: 70085
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 2
Konikowo
Cena m2 2732.79 PLN
Ulica: Konikowo
Powierzchnia 988.00 m2
Liczba pokoi: 5
Cena: 2 700 000 PLN
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: 3701701
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 1
Smolne
Cena m2 2362.80 PLN
Ulica: Smolne
Powierzchnia 328.00 m2
Liczba pokoi: 5
Cena: 775 000 PLN
Dom rekreacyjny Sprzedaż
Oferta nr: 0802033
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 1
Strzeżenice
Cena m2 6214.29 PLN
Ulica: Strzeżenice
Powierzchnia 70.00 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 435 000 PLN
Dom bliźniak Sprzedaż
Oferta nr: 5001612
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 0
Mostowo
Cena m2 9145.57 PLN
Ulica: Mostowo
Powierzchnia 31.60 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 289 000 PLN
Dom szeregowy Sprzedaż
Oferta nr: 3701697
Pokoje: 4
Piętro: 1 / 1
Koszalin
Cena m2 6595.74 PLN
Ulica: Laurowa
Powierzchnia 141.00 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 930 000 PLN
Dom Sprzedaż
Oferta nr: 3701694
Pokoje: 0
Piętro: 0 / 0
Krupy Krupy
Cena m2 4635.71 PLN
Ulica: .
Powierzchnia 140.00 m2
Liczba pokoi: 0
Cena: 649 000 PLN
Dom szeregowy Sprzedaż
Oferta nr: 3701693
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 2
Koszalin Kotarbińskiego
Cena m2 3794.21 PLN
Ulica: Kubusia Puchatka
Powierzchnia 233.25 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 885 000 PLN
Dom Sprzedaż
Oferta nr: 3403330
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 0
Wiekowice Wiekowice
Cena m2 2950.82 PLN
Ulica: Wiekowice
Powierzchnia 61.00 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 180 000 PLN
Dom bliźniak Sprzedaż
Oferta nr: 3403328
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Konikowo Konikowo
Cena m2 5829.70 PLN
Ulica: Konikowo
Powierzchnia 128.48 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 749 000 PLN
Dom Sprzedaż
Oferta nr: WD01972
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 3
Zakrzewo
Cena m2 2496.15 PLN
Ulica: Zakrzewo
Powierzchnia 260.00 m2
Liczba pokoi: 5
Cena: 649 000 PLN
Dom bliźniak Sprzedaż
Oferta nr: 3403323
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 3
Koszalin Rokosowo
Cena m2 4940.71 PLN
Ulica: Cisowa
Powierzchnia 151.80 m2
Liczba pokoi: 6
Cena: 750 000 PLN
Dom letniskowy Sprzedaż
Oferta nr: WD01970
Pokoje: 9
Piętro: 0 / 0
Jezierzany
Cena m2 9975.34 PLN
Ulica: Letniskowa
Powierzchnia 89.22 m2
Liczba pokoi: 9
Cena: 890 000 PLN
Dom bliźniak Sprzedaż
Oferta nr: 660446
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 1
Karnieszewice
Cena m2 2833.64 PLN
Ulica: Karnieszewice
Powierzchnia 218.80 m2
Liczba pokoi: 5
Cena: 620 000 PLN
Scroll to Top