Dom bliźniak Sprzedaż
Oferta nr: 140930
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 1
Koszalin Rokosowo
Cena m2 3603.24 PLN
Ulica: Przyjaźni
Powierzchnia 247.00 m2
Liczba pokoi: 6
Cena: 890 000 PLN
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: 620459
Pokoje: 8
Piętro: 0 / 2
Koszalin Rokosowo
Cena m2 3627.82 PLN
Ulica: Morelowa
Powierzchnia 289.43 m2
Liczba pokoi: 8
Cena: 1 050 000 PLN
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: 5001550
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Mielno
Cena m2 5858.57 PLN
Ulica: Strzeżenice
Powierzchnia 126.14 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 739 000 PLN
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: 660408
Pokoje: 28
Piętro: 0 / 2
Mielno Lechitów
Cena m2 5094.02 PLN
Ulica: Norwida
Powierzchnia 585.00 m2
Liczba pokoi: 28
Cena: 2 980 000 PLN
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: 620454
Pokoje: 0
Piętro: 0 / 2
Koszalin Północ
Cena m2 4777.07 PLN
Ulica: Władysława IV 131
Powierzchnia 157.00 m2
Liczba pokoi: 0
Cena: 750 000 PLN
Dom Sprzedaż
Oferta nr: 620448
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 0
Rymań
Cena m2 8432.20 PLN
Ulica: Koszalińska
Powierzchnia 236.00 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 1 990 000 PLN
Dom bliźniak Sprzedaż
Oferta nr: WD01892
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 1
Darłowo
Cena m2 5046.02 PLN
Ulica: Mikołaja Kopernika
Powierzchnia 94.53 m2
Liczba pokoi: 5
Cena: 477 000 PLN
Dom szeregowy Sprzedaż
Oferta nr: 660403
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 1
Koszalin Morskie
Cena m2 6638.12 PLN
Ulica: Jantarowa
Powierzchnia 140.10 m2
Liczba pokoi: 5
Cena: 930 000 PLN
Dom rekreacyjny Sprzedaż
Oferta nr: WD01890
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 0
Darłowo
Cena m2 4888.89 PLN
Ulica: Lotników Morskich
Powierzchnia 45.00 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 220 000 PLN
Dom szeregowy Sprzedaż
Oferta nr: 3403235
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 1
Łozice-Cegielnia Łozice
Cena m2 3699.75 PLN
Ulica: Łozice
Powierzchnia 140.55 m2
Liczba pokoi: 6
Cena: 520 000 PLN
Dom bliźniak Sprzedaż
Oferta nr: WD01884
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 2
Słowino
Cena m2 2294.77 PLN
Ulica: Słowino
Powierzchnia 191.74 m2
Liczba pokoi: 5
Cena: 440 000 PLN
Dom Sprzedaż
Oferta nr: 3701477
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Wyszewo
Cena m2 3881.63 PLN
Ulica: Wyszewo
Powierzchnia 109.49 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 425 000 PLN
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: 3701475
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 1
Koszalin
Cena m2 6940.97 PLN
Ulica: Konikowo
Powierzchnia 288.00 m2
Liczba pokoi: 6
Cena: 1 999 000 PLN
Dom Sprzedaż
Oferta nr: WD01872
Pokoje: 12
Piętro: 0 / 3
Rusko
Cena m2 2750.00 PLN
Ulica: Rusko
Powierzchnia 280.00 m2
Liczba pokoi: 12
Cena: 770 000 PLN
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: 5001503
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 2
Stare Bielice Stare Bielice
Cena m2 3152.48 PLN
Ulica: Bałtycka
Powierzchnia 282.00 m2
Liczba pokoi: 5
Cena: 889 000 PLN
Dom rekreacyjny Sprzedaż
Oferta nr: WD01845
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 0
Darłowo
Cena m2 4542.86 PLN
Ulica: Lotników Morskich
Powierzchnia 35.00 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 159 000 PLN
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: 3701415
Pokoje: 0
Piętro: 0 / 0
Koszalin Łabusz
Cena m2 19083.97 PLN
Ulica: Farmerska
Powierzchnia 131.00 m2
Liczba pokoi: 0
Cena: 2 500 000 PLN
Dom bliźniak Sprzedaż
Oferta nr: WD01839
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Darłowo
Cena m2 3676.47 PLN
Ulica: Kanałowa
Powierzchnia 136.00 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 500 000 PLN
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: WD01837
Pokoje: 9
Piętro: 0 / 1
Kopań
Cena m2 6454.02 PLN
Ulica: Kopań
Powierzchnia 294.39 m2
Liczba pokoi: 9
Cena: 1 900 000 PLN
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: WD01835
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 1
Darłowo
Cena m2 4000.00 PLN
Ulica: Marii Curie Skłodowskiej
Powierzchnia 350.00 m2
Liczba pokoi: 6
Cena: 1 400 000 PLN