Działka rolna Sprzedaż
Oferta nr: WD01958
Malechowo
Cena m2 4.29 PLN
Ulica: Malechowo
Powierzchnia 6300.00 m2
Cena: 27 000 PLN
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: WD01956
Niemica
Cena m2 76.67 PLN
Ulica: Niemica
Powierzchnia 1500.00 m2
Cena: 115 000 PLN
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: WD01955
Warszkowo
Cena m2 128.05 PLN
Ulica: Kolonia
Powierzchnia 820.00 m2
Cena: 105 000 PLN
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 3701638
Polanów
Cena m2 30.00 PLN
Ulica: Sławieńska
Powierzchnia 3047.00 m2
Cena: 91 410 PLN
Działka rekreacyjna Sprzedaż
Oferta nr: WD01954
Rusinowo
Cena m2 390.96 PLN
Ulica: 1101G
Powierzchnia 509.00 m2
Cena: 199 000 PLN
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 660440
Niekłonice
Cena m2 150.22 PLN
Ulica: Lawendowa
Powierzchnia 1125.00 m2
Cena: 169 000 PLN
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 660439
Nowe Bielice
Cena m2 198.40 PLN
Ulica: Śnieżynek
Powierzchnia 1003.00 m2
Cena: 199 000 PLN
Działka Sprzedaż
Oferta nr: WD01953
Darłowo
Cena m2 95.00 PLN
Ulica: Tynieckiego
Powierzchnia 10000.00 m2
Cena: 950 000 PLN
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: WD01952
Cisowo
Cena m2 113.33 PLN
Ulica: Cisowo
Powierzchnia 1500.00 m2
Cena: 170 000 PLN
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: WD01951
Cisowo
Cena m2 108.70 PLN
Ulica: Cisowo
Powierzchnia 1564.00 m2
Cena: 170 000 PLN
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 5001589
Biesiekierz
Cena m2 134.69 PLN
Ulica: Biesiekierz
Powierzchnia 735.00 m2
Cena: 99 000 PLN
Działka Sprzedaż
Oferta nr: 3701621
Gąski Gąski
Cena m2 196.24 PLN
Ulica: .
Powierzchnia 3083.00 m2
Cena: 605 000 PLN
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 3701620
Manowo
Cena m2 140.90 PLN
Ulica: Sportowa, dz. nr 257/5
Powierzchnia 901.00 m2
Cena: 126 955 PLN
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 3701619
Manowo
Cena m2 140.89 PLN
Ulica: Sportowa, dz. nr 257/3
Powierzchnia 902.00 m2
Cena: 127 085 PLN
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 3701618
Manowo
Cena m2 140.89 PLN
Ulica: Sportowa, dz. nr 257/4
Powierzchnia 902.00 m2
Cena: 127 085 PLN
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 3701617
Manowo
Cena m2 138.88 PLN
Ulica: Sportowa, dz. nr 257/2
Powierzchnia 1107.00 m2
Cena: 153 735 PLN
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: WD01948
Warszkowo
Cena m2 162.99 PLN
Ulica: Kolonia
Powierzchnia 951.00 m2
Cena: 155 000 PLN
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 3403298
Łekno Łekno
Cena m2 75.18 PLN
Ulica: Łekno
Powierzchnia 971.00 m2
Cena: 73 000 PLN
Działka usługowa Sprzedaż
Oferta nr: 3403297
Sławno Sławno
Cena m2 514.84 PLN
Ulica: Polanowska
Powierzchnia 4817.00 m2
Cena: 2 480 000 PLN
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: 3403295
Śmiechów
Cena m2 155.65 PLN
Ulica: Śmiechów
Powierzchnia 1362.00 m2
Cena: 212 000 PLN