Pasujące oferty: 110
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: WD01833
Pokoje: 12
Piętro: 0 / 2
Darłowo Darłówko
Cena m2 4363.64 PLN
Ulica: Bosmańska
Powierzchnia 275.00 m2
Liczba pokoi: 12
Cena: 1 200 000 PLN
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: 620369
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 2
Koszalin Rokosowo
Cena m2 6794.87 PLN
Ulica: Wiązowa
Powierzchnia 234.00 m2
Liczba pokoi: 6
Cena: 1 590 000 PLN
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: 620367
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 0
Konikowo
Cena m2 6789.52 PLN
Ulica: Letnia
Powierzchnia 132.41 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 899 000 PLN
Dom rekreacyjny Sprzedaż
Oferta nr: WD01821
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 0
Darłowo
Cena m2 1714.29 PLN
Ulica: Jana Pawła II
Powierzchnia 35.00 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 60 000 PLN
Dom szeregowy Sprzedaż
Oferta nr: 3701375
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 0
Koszalin Hiacyntowe Ogrody
Cena m2 6178.15 PLN
Ulica: Nowe Bielice
Powierzchnia 110.13 m2
Liczba pokoi: 5
Cena: 680 400 PLN
Dom szeregowy Sprzedaż
Oferta nr: 3701373
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 0
Nowe Bielice Hiacyntowe Ogrody
Cena m2 6178.15 PLN
Ulica: Nowe Bielice
Powierzchnia 110.13 m2
Liczba pokoi: 5
Cena: 680 400 PLN
Dom bliźniak Sprzedaż
Oferta nr: 620350
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 1
Koszalin Północ
Cena m2 6786.41 PLN
Ulica: Eugeniusza Kwiatkowskiego
Powierzchnia 103.00 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 699 000 PLN
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: WD01795
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 2
Kowalewiczki
Cena m2 1071.43 PLN
Ulica: Kowalewiczki
Powierzchnia 252.00 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 270 000 PLN
Dom Sprzedaż
Oferta nr: WD01784
Pokoje: 12
Piętro: 0 / 2
Darłowo
Cena m2 3452.38 PLN
Ulica: Pomorska
Powierzchnia 420.00 m2
Liczba pokoi: 12
Cena: 1 450 000 PLN
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: 0601296
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Konikowo
Cena m2 7595.63 PLN
Ulica: .
Powierzchnia 183.00 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 1 390 000 PLN
Dom rekreacyjny Sprzedaż
Oferta nr: 620309
Pokoje: 10
Piętro: 0 / 1
Wrzosowo
Cena m2 10121.21 PLN
Ulica: Wrzosowo
Powierzchnia 165.00 m2
Liczba pokoi: 10
Cena: 1 670 000 PLN
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: WD01747
Pokoje: 0
Piętro: 0 / 1
Kowalewiczki
Cena m2 1800.00 PLN
Ulica: Kowalewiczki
Powierzchnia 150.00 m2
Liczba pokoi: 0
Cena: 270 000 PLN
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: 0801969
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 1
Dobiesławiec
Cena m2 1700.00 PLN
Ulica: Dobiesławiec
Powierzchnia 200.00 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 340 000 PLN
Dom Sprzedaż
Oferta nr: 0601288
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 1
Koszalin Morskie
Cena m2 3017.80 PLN
Ulica: Morska
Powierzchnia 460.60 m2
Liczba pokoi: 5
Cena: 1 390 000 PLN
Dom Sprzedaż
Oferta nr: WD01736
Pokoje: 20
Piętro: 0 / 2
Dąbki
Cena m2 9638.55 PLN
Ulica: Polna
Powierzchnia 332.00 m2
Liczba pokoi: 20
Cena: 3 200 000 PLN
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: 0901226
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 0
Sucha Koszalińska
Cena m2 6437.50 PLN
Ulica: Lipowa
Powierzchnia 160.00 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 1 030 000 PLN
Dom letniskowy Sprzedaż
Oferta nr: WD01718
Pokoje: 10
Piętro: 0 / 0
Dąbki
Cena m2 7200.00 PLN
Ulica: Słoneczna
Powierzchnia 250.00 m2
Liczba pokoi: 10
Cena: 1 800 000 PLN
Dom bliźniak Sprzedaż
Oferta nr: WD01709
Pokoje: 15
Piętro: 0 / 1
Dąbki
Cena m2 5521.47 PLN
Ulica: Turystyczna
Powierzchnia 326.00 m2
Liczba pokoi: 15
Cena: 1 800 000 PLN
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: 620237
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 1
Krosino
Cena m2 3741.07 PLN
Ulica: Dworcowa
Powierzchnia 112.00 m2
Liczba pokoi: 5
Cena: 419 000 PLN
Dom Sprzedaż
Oferta nr: 660142
Pokoje: 13
Piętro: 0 / 2
Gąski
Cena m2 9912.70 PLN
Ulica: Nadbrzeżna
Powierzchnia 287.51 m2
Liczba pokoi: 13
Cena: 2 850 000 PLN
Scroll to Top